Fantazje erotyczne kobiet – o czym Polki marzą w łóżku?

Większość sytuacji intymnych rozgrywa się w sypialni, ale czy o tym na pewno marzą Polki? Okazuje się, że panie w swoich fantazjach nie potrzebują innego bohatera niż aktualny partner. Jedyne, czego poszukują to nowych, nieodkrytych doznań miłosnych. Jakie są najczęstsze erotyczne fantazje kobiet?

Seks w miejscu publicznym

Miejsc publicznych nie brakuje, dlatego na brak pomysłów nikt nie powinien narzekać. Kuszą zarówno parki, baseny, plaże, galerie handlowe, sale kinowe czy biura. Nie brakuje też kobiet, które z przyjemnością oddałyby się miłosnym uniesieniom w męskiej toalecie czy windzie. O ile niektóre fantazje mogą wydać się zupełnie niemożliwe, to niektóre wizje wręcz proszą się o realizację.

Seksowne przebieranki

Mogłoby się wydawać, że seks z seksowną pielęgniarką czy policjantką to raczej marzenie panów. Okazuje się jednak, że nasze wyniesione z dzieciństwa zamiłowanie do przebieranek, znajduje ujście w seksualnych fantazjach. Wcielanie się w rolę może nie tylko nas skłonić do śmiałego wyjawiania swoich oczekiwań w sypialni, ale także zachęcić do bardziej wyzwolonego seksu, na który na co dzień się nie decydujemy.

Seks pierwszoplanowy

Kobiety lubią czuć na sobie wzrok obserwatorów. Bycie obserwowaną cieszy równie mocno, jak samego obserwatora nasz widok. Oczekujemy publiczności podczas naszych intymnych czynności, ale ludzkie oczy mogą budzić stres i obawę. Na szczęście, bardzo pociągające jest czujne oko kamery – nie komentuje, nie przeszkadza, zaś jego dyskretna obecność nadaje pikanterii.

Męska dominacja

Wiele kobiet w trakcie miłosnych igraszek z chęcią poddałoby się nie tylko chwili, ale także partnerowi. I to w zupełności. Ręce skute kajdankami, oczy zakryte opaską, stopy przywiązane do łóżka i zupełny brak wpływu na rozwój sytuacji w sypialni. Jesteśmy pewni, że panowie bez trudu odnajdą się w takiej sytuacji.

Zmysłowy striptiz

Wiele kobiet chętnie zamieniłyby się w swojej sypialni w striptizerki. Stopniowe pozbywanie się garderoby wydaje im się niezwykle pociągające, tym bardziej, mając świadomość tego, jakie wrażenie to by wywarło na partnerze. Do zrealizowania swojej fantazji brakuje wyłącznie pewności siebie. Nie brakuje paniom za to kompleksów, które powstrzymują przed tym, by przed partnerem zrzucić kostium grzecznej dziewczynki. To najwyższy czas uzmysłowić sobie, że to tylko złudzenia, zaś zakochany facet nie widzi w swojej kobiecie żadnych niedoskonałości, zaś jeśli ma ich świadomość – z pewnością mu nie przeszkadzają. Szczególnie w takim momencie!

O czym mogą świadczyć fantazje seksualne?

Niektórym się wydaje, że fantazjowanie może być oznaką wypalenia, nieudanego pożycia bądź braku wyobraźni w sypialni. Nic bardziej mylnego! Seksuolodzy przekonują, że zdecydowanie najczęściej kobiety fantazjują z własnym mężczyzną w roli głównej, a to nic innego jak oznaka bardzo udanego życia seksualnego i udanego związku.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij