Jak uroda słowiańskich kobiet podbija świat

Obcokrajowcy przyjeżdżający do naszego kraju, zapytani o to, co w Polsce najbardziej przypadło im do gustu, odpowiadają w sporej większości, że polska kuchnia oraz polskie kobiety. Wielu polskich mężczyzn zdaje się nie podzielać ich zdania, dopóki sami nie wyjadą na obczyznę i przekonają się o urodzie tamtejszych piękności. Jednak piękne blond włosy i smukła sylwetka, to nie wszystko czemu słowianki zawdzięczają sobie tytuł najpiękniejszych kobiet na świecie.

Czym wyróżniają się kobiety ze Wschodu? Czemu mężczyznom ciężko oprzeć się ich urokowi? Zapraszamy do lektury.

Słowiańska uroda

Czym charakteryzuje się ten osławiony na całym świecie typ słowiański? Wbrew powszechnej opinii słowianki, to nie tylko kobiety o złocistych blond włosach. Kobiety wschodu pod tym względem cechuje spora różnorodność. Spotkamy słowianki z wszystkimi odcieniami blondu, aż po po zimny, ciemny, rude oraz o włosach brązowych.

Charakterystyczna dla słowianek jest ich jasna karnacja. Gładka, kremowa, o mlecznej barwie. A na policzkach niejednokrotnie zauważymy zdrowy rumieniec. Oczy słowianek są najczęściej jasne, niebieskie lub piwne. Czasem uda nam się spotkać także słowiankę o oczach koloru zielonego.

jak-uroda-slowianskich-kobiet-podbija-swiat

To co wyróżnia słowianki wśród innych przedstawicielek płci pięknej, to rysy twarzy. Duże usta i oczy wykończone zgrabnym łukiem brwiowym, a także widocznie zarysowane kości policzkowe. Twarze mają zazwyczaj podłużne, jednak nie mocno szczupłe. A swoimi zadartymi noskami są w stanie ująć niejednego mężczyznę.

Słowiańskie kobiety mają smukłą budowę ciała. Nie oznacza to jednak w żadnym przypadku sylwetki wychudzonej. Naturalnie ich ciała są mocne i silne, o zarysowanych biodrach.

Nie tylko piękne, ale i interesujące

Słowianki, to kobiety, których piękno nie leży jedynie na zewnątrz. Ich moc przyciągania to ich usposobienie i charaktery. Obcokrajowcy doceniają inteligencję kobiet ze wschodu, ich przedsiębiorczość, zaradność oraz ambicję. Kobieta, z którą jest o czym porozmawiać, jest idealnym materiałem nie tylko na randki, ale także na żonę. Nawet najpiękniejsza uroda z wiekiem straci dawny blask, a jeśli z kobietą łączy nas coś więcej niż jedynie powierzchowność, możemy liczyć na wspaniały happy end, kochając się aż po grobową deskę.

W opozycji do słowianek, kobiety zachodu, nabywają cech typowo męskich. Stają się zimne, nie chcą nawiązywać relacji opartych na uczuciach. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest w tym gdzieś wina również mężczyzn, a kobiety odbijają sobie za te wszystkie lata ucisku i dominacji patriarchatu. Słowianki jeszcze nie przesiąknięte tak bardzo kulturą zachodnią, cenią sobie wartości jakimi są rodzina, ciepło i wzajemne poszanowanie. Mężczyźni w kobietach szukają przecież tego czego im brakuje najbardziej. Miłości, empatii i radości.

Temperamentne kobiety wschodu

Często mężczyźni narzekają na wybujałą kobiecą emocjonalność, jednak zdaje się, że to ona przyciąga ich do kobiet najbardziej. Oczywiście, nie mówimy tutaj o skrajnych przypadkach histerii. Niemniej jeśli kobieta daje Ci ostro w kość, może warto zastanowić się czemu tak się dzieje?

Kobietom często trudno mówić konkretnie o własnych emocjach, stąd jedynym sposobem na komunikację zdaje się ich demonstracja. I nie ma się czemu dziwić. W końcu zostały one wychowane na takie, które powinny zachowywać się zawsze skromnie, nie buntować się i być zawsze „przyjemne”, co w połączeniu z kobiecym przyzwoleniem na okazywanie emocji, daje często mieszankę, która w pewnym momencie wybucha ogniem frustracji.

jak-uroda-slowianskich-kobiet-podbija-swiat

Kobiety słowiańskie, to kobiety zaradne. Będą walczyć dzielnie o ciepło rodzinne i milczeć, gdy po raz kolejny ich partner je rozczaruje. Jednak nie oszukujmy się, że to będzie trwać wiecznie.

Słowianki są wierne i opiekuńcze, nie będą jednak cierpieć zniewagi. Jeśli nawet w związku z piękną i wartościową kobietą zaczyna się coś psuć, zamiast przerzucać się nawzajem oskarżeniami usiądźcie do rozmowy. W każdym związku najważniejsze jest zrozumienie strony. Poszukiwanie rzekomych ideałów ze Wschodu nie ma sensu, gdy nie jesteśmy w stanie podjąć dialogu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij