Jaka biżuteria będzie modna tego lata

Jaka biżuteria będzie modna tego lata?

Moda jest kobietą, dlatego wszystko się w niej zmienia jak w kalejdoskopie. Oczywiście, dotyczy niemal każdej dziedziny w życiu, dlatego decyduje o stroju, doborze biżuterii, wystroju wnętrza i wielu, wielu innych elementach. Jeżeli chodzi o akcesoria, które wieńczą szyje, dłonie i uszy kobiet, to w tym roku królować będzie… bogactwo i przepych!

Cała uwaga na dekolcie

W tym sezonie szyje pań będą zdobić iście królewskie i egzotyczne kolie. Im większe

i bardziej wymyślne, tym lepiej. Ekstrawaganckie, złote kule, które przeplatane będą krzykliwymi kolorami – to modele, które powinna posiadać każda kobieta. Latem królować będą również wszelkiego rodzaju minerały, takie jak bursztyny i inne kamienie półszlachetne, najlepiej jak największych rozmiarów. Nie ważne czy naszyjniki będą długie czy krótkie, istotne jest, aby krzyczały ekstrawagancją, spragnione zazdrosnych spojrzeń kobiet

i pożądliwego wzroku mężczyzn. Poza tym, w tym roku swoje chwile świetności mają chokery, a najbardziej te cienkie, zwieńczone dużym motywem.

Egzotyczne, przerysowane kolczyki

Ekscentryczne ozdoby zagoszczą również w uszach. Można powiedzieć, że moda disco z lat 80. powraca w wielkim stylu. Krzykliwe kule, jaskrawe kolory, odrealnione kształty – na wszystko to można sobie pozwolić w tym sezonie wakacyjnym. Modne będą też kolczyki

z motywem egzotycznym, czyli barwne pióra, orientalne węże czy ozdobne liście. Należy też pamiętać, że im więcej kolorów tym lepiej. W końcu lato to pełna radości pora roku, którą podkreślać ma ekstrawagancka biżuteria.

Bransolety, pierścienie i naramienniki

Jak przepych, to po całości! Skoro uszy i szyje wieńczyć ma bogato zdobiona biżuteria, to dłonie nie mogą być mniej ozdobne. W końcu kobiety nie będą musiały wybierać jednego pierścionka, a mogą udekorować nimi każdy palec. Kamienie powinny być duże i rzucające się w oczy, pożądane są też wszelkiego rodzaju minerały półszlachetne. Jeżeli chodzi

o bransoletki, to w tym sezonie dominować mają przede wszystkim naramienniki. Te powinny być grube i masywne, dodatkowo mogą towarzyszyć im bransoletki. Najlepiej, żeby całe ręce kobiet ozdabiały kolorowe i błyszczące akcenty.

,,W tym roku minimalizm należy schować do szkatułki i czekać na jego kolej” – wyjaśnia właściciel sklepu z biżuterią Viadem. Jak widać nie tylko na tym przykładzie, moda jak historia, lubi się powtarzać. Jeszcze do niedawna postawić należało na skromną biżuterię, co w tym sezonie uległo kolosalnej zmianie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij