Moda jest kobietą, dlatego wszystko się w niej zmienia jak w kalejdoskopie. Oczywiście, dotyczy niemal każdej dziedziny w życiu, dlatego decyduje o stroju, doborze biżuterii, wystroju wnętrza i wielu, wielu innych elementach. Jeżeli chodzi o akcesoria, które wieńczą szyje, dłonie i uszy kobiet, to w tym roku królować będzie… bogactwo i przepych!

Cała uwaga na dekolcie

W tym sezonie szyje pań będą zdobić iście królewskie i egzotyczne kolie. Im większe

i bardziej wymyślne, tym lepiej. Ekstrawaganckie, złote kule, które przeplatane będą krzykliwymi kolorami – to modele, które powinna posiadać każda kobieta. Latem królować będą również wszelkiego rodzaju minerały, takie jak bursztyny i inne kamienie półszlachetne, najlepiej jak największych rozmiarów. Nie ważne czy naszyjniki będą długie czy krótkie, istotne jest, aby krzyczały ekstrawagancją, spragnione zazdrosnych spojrzeń kobiet

i pożądliwego wzroku mężczyzn. Poza tym, w tym roku swoje chwile świetności mają chokery, a najbardziej te cienkie, zwieńczone dużym motywem.

Egzotyczne, przerysowane kolczyki

Ekscentryczne ozdoby zagoszczą również w uszach. Można powiedzieć, że moda disco z lat 80. powraca w wielkim stylu. Krzykliwe kule, jaskrawe kolory, odrealnione kształty – na wszystko to można sobie pozwolić w tym sezonie wakacyjnym. Modne będą też kolczyki

z motywem egzotycznym, czyli barwne pióra, orientalne węże czy ozdobne liście. Należy też pamiętać, że im więcej kolorów tym lepiej. W końcu lato to pełna radości pora roku, którą podkreślać ma ekstrawagancka biżuteria.

Bransolety, pierścienie i naramienniki

Jak przepych, to po całości! Skoro uszy i szyje wieńczyć ma bogato zdobiona biżuteria, to dłonie nie mogą być mniej ozdobne. W końcu kobiety nie będą musiały wybierać jednego pierścionka, a mogą udekorować nimi każdy palec. Kamienie powinny być duże i rzucające się w oczy, pożądane są też wszelkiego rodzaju minerały półszlachetne. Jeżeli chodzi

o bransoletki, to w tym sezonie dominować mają przede wszystkim naramienniki. Te powinny być grube i masywne, dodatkowo mogą towarzyszyć im bransoletki. Najlepiej, żeby całe ręce kobiet ozdabiały kolorowe i błyszczące akcenty.

,,W tym roku minimalizm należy schować do szkatułki i czekać na jego kolej” – wyjaśnia właściciel sklepu z biżuterią Viadem. Jak widać nie tylko na tym przykładzie, moda jak historia, lubi się powtarzać. Jeszcze do niedawna postawić należało na skromną biżuterię, co w tym sezonie uległo kolosalnej zmianie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ