Dzień Chłopaka zazwyczaj nas zaskakuje. Z głową pełną jesiennych sprawunków i melancholią rosnącą wprost proporcjonalnie do ilości spadających liści z drzew, łatwo przeoczyć fakt, że 30 września czai się za rogiem. Jaki prezent wybrać?

Nieszablonowy Dzień Chłopaka

Każda okazja by dostać prezent jest dobra. I nie jest to jedynie kobiecy punkt widzenia. Wbrew pozornej nonszalancji w podejściu do Dnia Chłopaka, męska część populacji nie wybacza przeoczenia tego święta. Wrześniowa ignorancja najpewniej przyniesie konsekwencje w marcu (Dzień Kobiet). Aby nie dopuścić do takiego niekorzystnego obrotu spraw, obudźmy w sobie wytrawnego stratega. Misja: jak znaleźć prezent adekwatny do okazji a jednocześnie nie zbankrutować? Przede wszystkim porzućmy myśli o kopii kopii z zeszłego roku (i poprzedniego). Czas na nową jakość. Zatem odetchnij, powstrzymaj kiełkujący niepokój i sprawdź nasze propozycje.

Pomysły na prezent

Jeśli chcesz aby prezent był maksymalnie osobisty, możesz pokusić się o przygotowanie wykwintnego obiadu lub po prostu ugotować jego ulubione danie. Jeśli kuchenne rewolucje nie są twoim talentem nr 1 to zawsze możesz zarezerwować miejsce w ulubionej knajpce i miło spędzić wieczór.

Dobrym rozwiązaniem jest też wspólne wyjście do kina lub na koncert jego ulubionego zespołu. Jeśli jednak Twój chłopak jest z natury domatorem, zamiast przymusowej socjalizacji zafunduj mu wieczór filmowy ze smacznymi przekąskami w doborowym, dwuosobowym towarzystwie. Możesz np. zakupić unikalne i luksusowe słodycze, których smak długo pozostanie w jego ustach.

Prezentem z przymrużeniem oka na dzień chłopaka są słodkie gadżety. Czekoladowe Porsche, zestaw do majsterkowania czy smartphone to alternatywa dla drogich elektronicznych nowinek, które mężczyźni uwielbiają. Zatem naturalną konsekwencją połączenia praktycznej wiedzy o jego zainteresowaniach i przewrotnej strony kobiecego charakteru będzie gadżet który można… zjeść. Jak wiadomo, najprostsze rozwiązania zazwyczaj są najlepsze. A w tym przypadku również najsmaczniejsze.

Nie trzeba wydawać fortuny, aby druga osoba wiedziała, że nam na niej zależy. Liczy się pomysł i kreatywne podejście do tematu. Daj się ponieść wyobraźni i… do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ