Choć zima powoli dobiega końca, wcale nie oznacza to finału sezonu na futrzane kamizelki. Od pewnego czasu są niezmiennie popularne i nic nie wskazuje na to, by odeszły w zapomnienie. Jeśli nie jesteś przekonana do tego trendu, przedstawiamy ci kilka powodów, dla których warto zmienić zdanie!

W modzie często lansowane są trendy, które nie sprawdzają się w codziennym życiu, w którym chodzi głównie o wygodę. Zimą ważne jest dodatkowo, by ubrania zapewniały ciepło. W mroźne dni najczęściej wybieramy wełniane swetry, jednak nie jest to jedyna opcja. Tak samo dobrze sprawdzi się futrzana kamizelka, ma ona jednak więcej zastosowań i wcale nie trzeba nosić je jedynie zimą.

Powód numer jeden – szybko tworzy stylizację

Z pewnością znasz to uczucie, gdy rano stajesz przed szafą i masz w głowie absolutną pustkę i brak pomysłu na stylizację. W tym momencie wystarczy, jeśli założysz swoje ulubione dżinsy, do tego koszulę, a na wierzch – futerko. I już ciekawy outfit gotowy.

Powód numer dwa – jest uniwersalna

Kamizelki futrzane pasują do wszystkiego. Jeśli połączysz futerko z sukienką, otrzymasz zestaw w stylu casual elegant, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkami zbudować strój na wieczór. A gdy masz na sobie skórzaną ramoneskę, zarzuć kamizelkę na kurtkę, aby stworzyć ciekawy i ciepły strój na co dzień.

Powód numer trzy – jest ciepła

Dobrej jakości futrzana kamizelka zapewnia ciepło i grzeje jak kocyk. Dzięki temu nie zmarzniesz nawet w mroźny dzień. Możesz założyć pod nią koszulę, bluzkę, sweter – w zależności od tego, na co masz chęć. Jest za chłodno na ulubioną koszulę? Futerko nie pozwoli ci odczuwać chłodu

O czym pamiętać kupując kamizelkę

Futrzana kamizelka sprawdzi się w wielu sytuacjach, zapewni ciepło oraz wygodę i stylowy wygląd. Trzeba jednak pamiętać, by odpowiednio dobrać fason do figury – zbyt obszerna i puszysta kamizelka może niepotrzebnie poszerzyć i skrócić sylwetkę. Warto także zwrócić uwagę na jakość wykonania i kupić taką kamizelkę, która zachowa swoje właściwości na lata. Wiele ciekawych modeli ma w swojej ofercie firma Futra Karibu.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ