Koszulki z nadrukiem - co warto o nich wiedzieć

Koszulki z nadrukiem – co warto o nich wiedzieć

Mimo, że koszulki z nadrukiem można zakupić w wielu różnych sklepach to jednakże nasza oferta jest pod tym względem wyróżniająca się. Ideashirt koszulka z nadrukiem to przede wszystkim bardzo bogata oferta zróżnicowanych wzorów, zróżnicowanych nadruków, treści jak również i kolorów. Nasze koszulki w głównej mierze są z krótkim rękawem, ale jednocześnie też w tej ofercie nie mogło zabraknąć koszulek z rękawem długim. Oczywiście każda z nich również ma odpowiedni nadruk.

Pomysł na każdą okazję

Bogactwo wyboru jest jednym z naszych głównych atutów. Nasze koszulki z napisem czy też z jakimś motywem są świetnym pomysłem na prezent urodzinowy, na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego oraz przy innych okazjach. Istotnym narzędziem, które pozostawiamy naszym klientom, jest na pewno specjalny kreator koszulek, dzięki któremu każdy, kto ma odpowiedni pomysł, może z powodzeniem przenieść go właśnie na koszulkę, którą następnie będzie mógł zakupić. Tym samym koszulki z własnym nadrukiem również są możliwe do realizacji w naszej firmie.

Technologia wykonania

Nasze koszulki mają bardzo bogate wzornictwo, bardzo szerokie możliwości względem zastosowanej grafiki oraz zastosowanych napisów. Jednakże to, co je w dużej mierze wyróżnia, to technologia ich wykonywania. Tak w zasadzie to musimy tutaj mówić o technologii wykonania konkretnej grafiki oraz nadruku na koszulce. Nadruki wykonujemy w czterech zasadniczych technikach. Mowa jest o:

– druku UV,

– hafcie komputerowym,

– druku cyfrowym,

– sitodruku,

W odniesieniu do każdej z tych technologii, należy podkreślić, że jest to bardzo wysoka jakość. Nadruki na koszulki nie odznaczały by się jednakże tak wysoką jakością, gdybyśmy nie dysponowali nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na uzyskiwanie tego, co jeszcze do niedawna pozostawało w sferze marzeń. Najistotniejsze jest to, że wzory na koszulki powstają jako nadruk DTG. Cechą charakterystyczną, jaką należy odnieść do tej metody, jest na pewno fakt, że na owe koszulki nanosi się specjalne tusze, dzięki którym można mówić o uzyskiwaniu bardzo dużego stopnia dokładności. Dzięki temu nawet najmniejsze elementy projektu, który jest nam zlecany, są możliwe do realizacji. Nawet można powiedzieć, że owa realizacja jest dla nas dziecinnie prosta. Nie można tutaj nie wspomnieć także o takim elemencie jak stosowanie drukarek Kornit Breeze. Jest to najwyższa jakościowo półka, dzięki czemu uzyskanie najwyższej jakości nadruku na koszulkach jest możliwe do zrealizowania.

Wykonujemy nadruki na koszulkach męskich, damskich jak i dziecięcych. Tworzymy własne wzory na koszulki, ale jednocześnie też realizujemy to, czego życzy sobie każdy klient. Nasza firma to nie tylko nowoczesne maszyny, ale także ludzie, którzy wkładają serce w każdy drobny element składający się na ich pracę. Dzięki temu właśnie do klienta trafia nie tyle koszulka z odpowiednim nadrukiem, co raczej prawdziwe arcydzieło, które może być noszone przez niego z prawdziwą dumą, które odznacza się niebywałą trwałością.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij