Na czym opiera się dobry seks?

Wiele kobiet uważa, że dobry seks opiera się głównie na wyglądzie partnera. Nie jest to prawdą, ponieważ w grę wchodzą inne czynniki, takie jak namiętność i umiejętność kochania. Tak więc wygląd, seksowna bielizna mogą wprowadzić nas w dobry nastrój, ale nie są w żaden sposób gwarancją udanego seksu. W praktyce to instynkt jest w stanie zapewnić nam miłosne uniesienia na wysokim poziomie. Kierowanie się żądzą i innymi podobnymi instynktami może być kluczem do udanego aktu miłosnego.

Działamy

W przypadku kobiet, pożądanie, dominacja czy też inne podobne cechy, łatwo zauważyć. Kobiety kochają komplementy i nie lubią się nudzić w łóżku. W tym wypadku partner takiej zmysłowej dziewczyny musi mieć wyobraźnię i wiedzieć, co z nią robić. Oczywiście, że w tym wypadku namiętność jest czynnikiem głównym, bez tego nie ma mowy o udanym stosunku płciowym. Faceci natomiast dużą wagę przywiązują do zapachu kobiety. To wprowadza mężczyzn w zupełnie inny nastrój. W takim krótkim zestawieniu widać, jak duże są różnice między paniami a panami.

Czy są wyjątki?

Tak naprawdę nawet osoby z pierwszych stron gazet nie różnią się myśleniem od innych kobiet. W tym wypadku jest to po prostu kwestia poznania własnego ciała, ponieważ tylko w taki sposób można rozbudzić dziką i niepohamowaną żądzę. Panie lubią zabawki oraz inne gadżety erotyczne, ponieważ to urozmaica stosunek. Panowie natomiast wolą porządny film pornograficzny, ponieważ to ich pobudza i nakręca do działania.

Filmy erotyczne są w stanie wnieść podniecenie, a taki fakt trzeba wykorzystać, ponieważ ten wspomniany stan, możemy bez problemu przenieść do sypialni i zadowolić partnerkę. To tylko jedno z kilku innych rozwiązań. Tak naprawdę temat namiętności jest bardzo skomplikowany, ponieważ każda osoba reaguje na coś innego. Jeśli oczekujemy dobrego stosunku, to musimy pamiętać o samoocenie. Nie może być ona niska, musimy być pewni tego, co robimy i sprawić, aby stosunek wypadł jak najlepiej.

Bariery tylko nas ograniczają, dlatego warto w tym wypadku postawić na pełną swobodę, a podniesie to jakość doznań, na jakie powinniśmy się przygotować. Kobiety niech nie zapominają o tym, aby pachnieć. Pani powinna zrobić wszystko, aby wzmocnić, jak się tylko da, zapach, ponieważ to właśnie przyciąga mężczyznę. Nie należy się bać urozmaiceń, tylko trzeba je wprowadzać rozsądnie. Seksu nie wolno planować to musi być namiętny akt, a nie zgodnie z ustalonym planem, ponieważ to zabiłoby całą namiętność.

Poruszmy zmysły

Zmysły, to właśnie one oddziałują na nas i wprowadzają nas w stan ekstazy. Miłosne igraszki potrafią być uzależniające, ale mówimy w końcu o sprawach ludzkich. Zapach potu zmęczonego ciała potrafi budzić wyobraźnię każdego mężczyzny.

Podobnie jak inne zapachy, ponieważ kobieta musi pachnieć, do tego seksowna bielizna i inne dodatki i każdy mężczyzna może czuć się jak w raju. Taka rozkosz jest prawdziwa, dlatego nie bójmy się dotyku oraz pobudzania innych zmysłów, właśnie to pozwoli nam zagłębić się w mowę ciała i zapewni udany stosunek.

Pamiętajmy, że instynktowi trzeba się ponieść i nie rezygnować w połowie zabawy. To proste, tylko w taki sposób na chwilę zapomnimy o otaczającym nas świecie i wejdziemy w świat prawdziwej rozkoszy. Stosunek z partnerem jest po prostu kwintesencją udanego związku, dlatego czasem musimy nauczyć się zaskakiwać partnera i dawać mu możliwość odkrycia siebie zupełnie na nowo, w ten sposób na pewno wiele się zmieni. Jak sami widzimy, doświadczenia oraz umiejętność wykorzystania zmysłów sprawiają, że seks nie jest już taki przewidywalny.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij