Polska marka odzieżowa stworzona dla aktywnych

Polska marka odzieżowa stworzona dla aktywnych

W aktywności na zewnątrz, niezależnie od tego czy jest to uprawianie sportu czy zwiedzanie lub po prostu wieczorne przesiadywanie przy ognisku liczy się przede wszystkim komfort. Żeby chciało nam się zadbać o formę, przebywać na łonie natury musi nam być ciepło (no chyba, że mówimy o morsowaniu, ale w jego przypadku odzież sportowa na niewiele się przyda), miękko, wygodnie. Zjazd na nartach, wspinaczka górska, ekstremalna jazda na rowerze nie mogą wiązać się z ryzykiem uszkodzenia odzieży na przykład przy gwałtownym skręcie. Kiedy temperatury spadają zależy nam na tym, aby zapewnić sobie odpowiedni komfort termiczny. Co istotne, odzież sportowa czy lifestylowa nie może też powodować przegrzania. Ważne jest, aby materiały, z których jest wykonana były wysokiej jakości, „oddychały”.

Na jakość i dbałość o detale stawia polska marka odzieżowa ZIMNO. Ubrania ZIMNO powstają z myślą o sportowcach, amatorach ruchu oraz osobach, które w wolnym czasie kochają eksplorować, cieszyć się spokojem gór czy lasów.

Michał Starkowski, pomysłodawca brandu w jednym z wywiadów podkreślił, że marka tworzona jest przez ludzi z pasją, dla pasjonatów. Wielu członków zespołu tworzącego odzież ZIMNO to osoby, które wolne chwile spędzają na łonie natury, w górach, stąd też najlepiej wiedzą jakie są potrzeby miłośników czasu na świeżym powietrzu.

ZIMNO to marka, za którą stoi dobrze przemyślana strategia marketingowa i filozofia tworzenia brandu dla określonej grupy odbiorców. Podczas, gdy inne brandy oferują częste promocje, szaleństwo wyprzedaży, specjalne oferty na Black Friday, marka ZIMNO w ciągu całego roku oscyluje wokół marży 50%, dzięki działalności przez własny online’owy kanał (i pierwszy sklep stacjonarny na warszawskim Powiślu). Jak mówi Michał Starkowski, ubrania ZIMNO są skierowane do grupy ludzi tworzących pewną społeczność. Odbiorcy w założeniu mają kupić nie jakiekolwiek bluzy, które są na przykład przecenione, ale właśnie dresy ZIMNO czy inne produkty marki ponieważ kochają góry, snowboard, aktywność na świeżym powietrzu i wiedzą, że ZIMNO zapewni im komfort w każdych warunkach.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij