Rowery też mogą być stylowe

Kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie również kiedy uprawiają sport. Idąc na siłownię, czy fitness wybierają modne stroje i buty. Nikogo nie powinno więc dziwić, że również kobieta jeżdżąca na rowerze chce prezentować się modnie i stylowo, przyciągać wzrok. Jeszcze kilka lat temu wybór rowerów dla kobiet był mały, natomiast dostępne na polskim rynku modele nie potrafiły sprostać wymogom połączenia komfortu jazdy i atrakcyjności wizualnej. Dzisiaj się to zmienia. Projektanci coraz częściej oferują ciekawe designerskie rowery, które są bardzo lekkie i wygodne dla kobiet.

Dopracowany design

Doskonałym przykładem na to są rowery stylowe oferowane przez sklep rowerowy Rowerzysta.pl. To rowery dla nowoczesnych kobiet, które chcą przemieszczać się rowerem na codzień, po swoim mieście, na przykład do pracy lub na weekendowe przejażdżki. Nie chcą przy tym wyglądać jak sportowcy, lecz zachować styl i elegancję. Rowery stylowe oferowane przez sklep Rowerzysta.pl to praktyczne rowery miejskie, które zaprojektowane zostały tak, by wykorzystać najnowsze trendy w modzie. Swoim designem nawiązują one do stylu retro, jednak zastosowane w nich rozwiązania są doskonale przemyślane i nowoczesne. Warto zwrócić uwagę na przyciągającą wzrok stylistykę, wysmakowane odcienie i wzory, którymi cechują się rowery stylowe oferowane przez sklep internetowy Rowerzysta.pl.

Rowery lekkie i wytrzymałe

Poza tym, rowery te są nie tylko bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym, ale i bardzo praktyczne i wygodne. Znakomicie nadają się do jazdy po ścieżkach rowerowych, drogach, ścieżkach i parkowych alejkach. Generalnie wszędzie tam, gdzie znajdziemy utwardzane, typowo asfaltowe podłoże. Warto zwrócić uwagę na dobre parametry techniczne rowerów stylowych w ofercie sklepu. Są one wyposażone w aluminiowe ramy, które są jednocześnie bardzo wytrzymałe i przy tym lekkie. To, żeby rower nie był zbyt ciężki może mieć duże znaczenie dla kobiety, ze względu na fakt, że może sobie ona po prostu nie poradzić z transportem roweru, czy też wnoszeniem go na przykład na górę po schodach. Podczas gdy przeciętny rower miejski waży około 15-18 kilogramów, rowery stylowe znajdujące się w ofercie sklepu rowerzysta.pl ważą jedynie około 14 kilogramów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stylowy rower?

Przede wszystkim, ważne jest to, aby odpowiednio dobrać rozmiar ramy i koła do swojego wzrostu i długości nóg. Zanim zdecydujemy się zamówić konkretny model, sprawdźmy dokładnie, jakie są jego wymiary. Na pewno kobiety o nietypowych proporcjach, na przykład bardzo wysokie lub niskie, powinny wybrać odpowiednio nieco większy lub nieco mniejszy model.

Warto również zwrócić uwagę na to, jakie wyposażenie dołączone jest do naszego roweru w zestawie. Oferta rowerów stylowych w sklepie Rowerzysta.pl jest pod tym względem bardzo ciekawa. Na przykład model Romet RC 500 D NEXUS 7 wyposażony został w dzwonek, oświetlenie odblaskowe, ergonomiczne chwyty kierownicy, pedały z powierzchnią antypoślizgową, bagażnik z maksymalnym obciążeniem 25kg, pełne błotniki, osłonę łańcucha i mechanizmu korbowego, aluminiową podpórka regulowaną i aluminiowy regulowany wspornik kierownicy. To całkiem bogate wyposażenie, zwłaszcza jak na model, który możemy kupić w promocyjnej cenie za niecałe 1400 zł.

Czy warto zainwestować w stylowy rower?

Niektóre kobiety rezygnują z zakupu stylowego roweru, bojąc się, że atrakcyjny wygląd szybko przyciągnie złodziei. To chyba jednak przesadna paranoja – skradziony może być zarówno rower drogi i nowoczesny, jak i stary, brzydki, rozwalający się. Poza tym, przypadki kradzieży to jednak pewien margines i jeśli tylko zachowamy pewne względy bezpieczeństwa, prawdopodobieństwo że to właśnie my stracimy rower jest niewielkie. Dlatego nie warto snuć takich czarnych wizji – lepiej rozkoszować się jazdą nowym, stylowym rowerem!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij