Wygodne buty to niezbędny element codziennego ubioru. To od nich zależy nasz komfort poruszania się, tempo chodzenia czy biegania, a nawet samopoczucie. Jeśli chcesz w spokoju przejść każdy dzień, potrzebujesz solidnych, a zarazem lekkich i komfortowych butów.

Kwestia doboru odpowiedniego obuwia jest szczególnie ważna latem, kiedy spędzamy dużo czasu na aktywnościach poza domem i wystawiamy się na skrajnie wysokie temperatury – mówi ekspert z firmy Coqui. Nogi nie zawsze są zadowolone z wyzwań stawianych przed nimi podczas gorących, intensywnych wakacji, a żeby uniknąć niepotrzebnych dolegliwości, warto zadbać o nie zanim zaczną upominać się o uwagę.

Dla kogo tenisówki?

Obecnie tenisówki cieszą się olbrzymią popularnością nie tylko wśród dzieci i młodzieży. Ten prosty, a zarazem wygodny fason podbija teraz serca dorosłych. Nie sposób dziwić się temu trendowi, biorąc pod uwagę ich wygodę, a jednocześnie niezobowiązujący, casualowy wdzięk, dzięki któremu świetnie pasują i do jeansów, i do sportowych sukienek.

Tenisówki na każdą pogodę

Kolejnym czynnikiem wpływającym na wzrost zainteresowania tenisówkami jest coraz większy wybór modeli, co umożliwia znalezienie odpowiednich butów dla każdego, niezależnie od oczekiwań praktycznych i upodobań estetycznych.

Hitem tego sezonu są tenisówki RENTO nadające się do sportów wodnych. Są to buty wykonane w całości z oryginalnego materiału CoquiAir, który nie wchłania wody, ale pozwala stopie oddychać przez cały czas użytkowania tenisówek.

Inną, równie ceniona propozycją są sznurowane tenisówki JUMP. Są to buty o typowo sportowym fasonie, produkowane w rozmaitych kolorach od klasycznej czerni po radosny turkus. Lekkie, elastyczne i trwałe buty pokryte są dodatkowo nylonową warstwą, która zabezpiecza przemoczenie stóp w razie deszczu.

Czemu właśnie te tenisówki?

Obuwie marki Coqui to nie tylko modne fasony i zachwycające kolory. Najważniejszą przewagę nad zwykłymi tenisówkami daje im zastosowanie innowacyjnych materiałów, nieporównanie lżejszych, a jednocześnie znacznie mocniejszych i wytrzymałych niż te, z których wykonuje się zwykłe buty.

Istotna jest także dbałość o umożliwienie stopie zachowania jej fizjologicznego ułożenia i sposób, w jaki innowacyjne tworzywa CoquiAir zabezpieczają delikatną skórę przed namnażaniem się niechcianych bakterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ