Duże dziewczynki też chcą być sexy w pięknej bieliźnie

Piękną można być w każdym rozmiarze. Naprawdę w każdym. Czasami trudno w to uwierzyć, czasami trudno jest zaakceptować własne ciało – w zasadzie to jest naprawdę bardzo trudne zadanie. Akceptacja. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Czym te czasy różnią się od innych? Kanonem piękna rzecz jasna.

Kanon piękna na przestrzeni wieków

Kanon piękna to naprawdę bardzo istotna sprawa. Istniał od zawsze i wszystko wskazuje na to, że istnieć też będzie zawsze. Od początku historii ludzkości do samego jej końca, jeżeli kiedykolwiek nastąpi. Kanon piękna to też rzecz niezwykle zmienna. Zależy od czasów, zależy też od szerokości geograficznej, pod którą się urodziło oraz tradycji, w której się wzrastało. Tak naprawdę nie ma jednego ogólnego i uniwersalnego kanonu piękna. Nie może być, bo ludzie są zdecydowanie zbyt różni. 

Jednak mimo tej różnorodności – kanony piękna istnieją. A jeżeli kobieta do nich nie przystaje, jeżeli odstaje od kanonu piękna, który obowiązuje w danej chwili w jej własnym kraju czy kręgu cywilizacyjnym – stąd już łatwa droga do kompleksów. Trudno w końcu jest zaakceptować swoje ciało w sytuacji, gdy wszystko dookoła – wszystkie media – telewizja, prasa, kolorowe gazety dla kobiet, Internet – bombardują nas ideałem kobiecego piękna. Często nierealnym i uzyskanym przy użyciu programów do obróbki graficznej.

Jednak ludzie są podatni na sugestie. A jeżeli już kobieta da sobie wmówić, że te kilka czy kilkanaście kilogramów więcej czyni z niej kobietę niepełnowartościową i zaniedbaną – jej samoocena poszybuje w dół. I na pewno sklepy z seksowną bielizną omijać szerokim łukiem. Wstyd może okazać się zbyt silny, by się przemóc i ubrać się pięknie, modnie i seksownie.

Piękno dostępne jest w każdym rozmiarze

A przecież nie da się nie zauważyć, że w dzisiejszych czasach zmienia się myślenie o potrzebach odzieżowych kobiet z nadwagą. Na szczęście dawno już minęły czasy, w których taka kobieta, niezależnie od wieku, gustu czy zasobności portfela, miała do wyboru tylko brzydkie, szare i bezkształtne worki, które maskowały jej sylwetkę, sprawiały, że kobieta czuła się fatalnie i nieatrakcyjnie.

W dzisiejszych czasach modny ubiór nie zna ograniczeń wagowych i naprawdę piękne ubrania można znaleźć w naprawdę każdym rozmiarze i to bez większych problemów. Mamy w końcu XXI wiek – wiek, w którym Internet znajduje się praktycznie wszędzie, a sprowadzenie sobie ubrania nawet z drugiego końca świata – nie jest już chyba dla nikogo ani czymś dziwnym, ani czymś trudnym. Bielizna w dużym rozmiarze? Każdy sklep internetowy, jak choćby Kinga, ma taki asortyment.

A co z bielizną?

Nurtującym wiele kobiet plus size pytaniem jest kwestia bielizny. Duże dziewczynki też chcą być sexy w pięknej bieliźnie – temu stwierdzeniu nie można zaprzeczyć. Dlaczego zresztą ktoś miałby chcieć temu zaprzeczać? Pewna siebie, seksowna kobieta w pięknej, seksownej bieliźnie jest niesamowicie pociągająca – i kilogramy nie są tu żadną przeszkodą.

Bielizna damska w dużym rozmiarze od tej, która jest w standardowych rozmiarach różni się tylko… Rozmiarem. Warto w to uwierzyć. Warto rozejrzeć się dookoła, by zorientować się, że to prawda. W dużym rozmiarze można dostać naprawdę seksowną bieliznę – w dowolnym kolorze i w dowolnym rozmiarze.

Również bielizna erotyczna w dużych rozmiarach nikogo już nie dziwi. Seks jest przecież dla ludzi. A ludzie to jeden z nielicznych gatunków na Ziemi, który z seksu potrafi czerpać prawdziwą przyjemność i ogromną satysfakcję. 

Stringi, koronkowe staniczki czy gorsety, pasy do pończoch z pończochami – gładkimi lub wzorzystymi, które tak pięknie podkreślają każde nogi i sprawiają, że każde nogi wyglądają tak, że nie da się im oprzeć – to wszystko można nosić niezależnie od swojego rozmiaru i dobrać w sklepie internetowym choćby pod tym adresem: http://www.kinga.com.pl/akcesoria/pasy-do-ponczoch.

Żadna kobieta nie powinna pozwolić sobie wmówić, że nie zasługuje na to, by czuć się piękną, uwodzicielską i seksowną – bez względu na to, ile waży. W końcu miłość i piękno nie liczą kilogramów. A prawdziwego piękna zwyczajnie nie można, nie da się ani ujednolicić, ani zamknąć w sztywnych ramach w gruncie rzeczy dość wąskiego i mało istotnego pojęcia, jakim jest „kanon piękna”.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij