Kreatywne zabawki dla malucha

Kreatywne zabawki dla malucha

W dobie pełnych elektroniki, interaktywnych zabawek ciężko przejść obojętnie z dzieckiem obok działu zabawkowego w sklepie. Przepełnione kolorowymi produktami półki kuszą oczy malucha, ten zaś momentalnie wymaga od swoich opiekunów zakupu nowych zabawek.

Na nic argumenty i przypominanie faktu, iż wszystkie poprzednie „ulubione zabawki” poleciały w kąt. Dzieci z natury obstają przy swoim i trudno je przekonać, że jest to kolejna zabawka tego typu. Aby co tydzień nie wydawać pieniędzy na kolejne hałasujące i święcące przedmioty, które niezależnie od funkcjonalności i obietnic producenta lądują poniszczone w śmietniku lub w znanych nam wszystkim „pudłach z zabawkami”, warto kupić kreatywne klocki. Zabawki, które angażują myślenie logiczne i wyobraźnię dziecka, są najmniej narażone na znudzenie się. Jednymi z najbardziej wymyślnych i przyciągających uwagę malucha zabawek tego typu są klocki LEGO.

Pobudzanie myślenia logicznego i wyobraźni sprzyja rozwojowi malucha

Kreatywne klocki pozwalają dziecku zbudować własny świat oraz wyzwalają jego siłę twórczą. Dzieci nie tolerują monotonii, dlatego niezależnie od dobrych chęci producentów oraz szeregu efektów dźwiękowo-wizualnych zwyczajne zabawki często są przez nie odrzucane lub nawet niszczone po kilku tygodniach. Klocki LEGO mają pewną istotną przewagę nad innymi produktami z tej branży – stawiają na rozwój wyobraźni oraz zdolności manualnych i artystycznych. Umysł dziecka podświadomie sprawia, iż zabawki wspierające umiejętności i kreatywność są dla niego najbardziej atrakcyjne.

LEGO Nexo Knights – klocki dla małych odważnych rycerzy

Zestawy te opisują przygody pięciu młodych rycerzy, którzy chronią intrygujący cybernetyczny świat Knighton przed Księgą Potworów i jej przerażającą armią bajkowych stworów. Nexo Knights wspaniale łączy w sobie świat tajemnej magii oraz futurystyczne technologie, co razem tworzy niepowtarzalną mieszankę wrażeń dla naszego podopiecznego. Zestawy te posiada w asortymencie każdy sklep z klockami LEGO, ponieważ w ostatnich latach ich popularność błyskawicznie wzrosła. Malucha nie trzeba długo zachęcać, by po powrocie z przedszkola lub szkoły ponownie poznawał fascynujący świat rycerzy i pomógł im w walce z siłami zła, zagrażającymi pokojowi w Knighton.

Projektowanie pikselowych krain z dala od monitora – wciągający świat LEGO Minecraft

Jest to kolejna seria zestawów, na których brak w asortymencie nie może sobie pozwolić żaden sklep z LEGO. Powstały na podstawie bestselerowej gry online i trzeba przyznać, iż odtworzyły ją w unikalny sposób. Sukces gry oraz zestawów LEGO Minecraft opiera się na niezastąpionej pikselowej oprawie graficznej oraz kreatywnym budowaniu świata blok po bloku. Oprócz samego konstruowania zestawy te zachęcają dziecko do stawiania czoła wyzwaniom i wykonywania fascynujących zadań. Dzięki połączeniu z platformą online dziecko może dzielić się z innymi swoimi historiami LEGO Minecraft oraz mieć dostęp do cennych porad i wskazówek.

Jak wprowadzić dziecko w fascynujący świat elektroniki i konstruowania urządzeń? Tylko z LEGO Technic!

Zabawa gotowymi samochodami i zminiaturyzowanymi zabawkowymi maszynami prawie zawsze kończy się po kilku tygodniach, a dziecko z dnia na dzień staje się coraz bardziej znudzone. A co gdyby maluch miał możliwość budowy własnych zabawek, które zawierają elementy elektromechaniczne i są ponadto zdalnie sterowane? LEGO Technic to zestawy, które zaszczepią w dziecku myślenie techniczne, podstawową wiedzę o mechanice oraz elektronice, a wszystko to będzie miało miejsce podczas świetnej zabawy. Zestawy te wciągły ponadto niejednego dorosłego i są świetną propozycją dla osób, które uwielbiają bawić się ze swoimi dziećmi. Wszystkie zabawki LEGO Technic opatrzone są obszerną instrukcją, która jest zrozumiała nawet dla najmłodszych konstruktorów. Każdy internetowy lub stacjonarny sklep z klockami LEGO to miejsce, w którym znajdziemy zarówno zdalnie sterowane bolidy z tej serii, jak i koparki, ciężarówki, a nawet pojazdy wodne.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij