Jeśli dzień Waszego ślubu i weselnego przyjęcia zbliża się wielkimi krokami, jak najbardziej przyszedł czas na to, by zastanowić się nad kwestią ozdobienia sali, na której wspólnie z Waszymi gośćmi będziecie bawić się wesoło po ceremonii aż do białego rana.

Być może macie już pomysł na ozdoby, jeśli jednak nadal nie wiecie, co zastosować, by było pięknie i stylowo, koniecznie powinniście już teraz zapoznać się  z poradami ekspertów jak zorganizować wesele!

Pudrowy róż i szarość – to się sprawdza!

Zestawienie tych dwóch barw z sezonu na sezon zdobywa coraz większą popularność, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi. Wszak w duecie prezentują się one wyjątkowo pięknie, prawda? Nie inaczej jest w przypadku domów weselnych, bowiem takie właśnie ozdobienia wnętrza gwarantuje Wam jego cudowny wygląd zarówno na żywo, jak i na ślubnych fotografiach. Łączcie różowe kwiaty i zabawne szare pomponiki, niech pojawiają się także wesołe wstążki i inne dekoracyjne elementy (figurki ptaków, latarenki, świeczki, świeczniki), na pewno tak udekorowana sala będzie wyglądała wspaniale!

Złoto jest na topie!

Coraz częściej w stylizacjach wnętrz domów weselnych, hoteli oraz restauracji pojawia się złoto. Trudno wszak dziwić się temu, jest to bowiem kolor kojarzący się jednoznacznie z luksusem i bogactwem. Ponadto w zależności od tego, z czym zostanie połączona owa barwa, będzie znakomicie sprawdzała się zarówno na weselach urządzonych w stylu vintage, jak i industrialnym czy glamour. Złote elementy cudownie komponują się na przykład z bielą, warto je dobierać do zieleni, z czernią także wyglądają gustownie.

Zieleń i biel!

Kiedy zastosujecie zielone rośliny i połączycie je z białymi elementami dekoracyjnymi, sami zdziwicie się, jak cudowne efekty uzyskacie. Tego typu dekoracje będą na przykład rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku rustykalnego przyjęcia, jednak nie tylko. Także w innych stylizacjach bardzo dobrze się sprawdzają.

Nadal macie wątpliwości?

Jeśli nadal zastanawiacie się, jakie barwy powinna przybrać sala weselna na czas Waszego przyjęcia, już teraz odwiedźcie https://www.towesele.pl/. Bardzo często porusza się tam ten właśnie temat, zatem na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie – i będzie pięknie!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ